קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

תיקון דוד חשמל

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תיקון דוד חשמל - ומים קרים חסל

שוב אין מים חמים בבית?
הדוד עובד אבל המים במקלחת עדיין קרים מדי?
ייתכן שישנה תקלה בדוד החשמל שלכם ואתם זקוקים לתיקון דוד חשמל – אז בשביל מה להמשיך לסבול?

  • תיקון מקצועי שיחזיק לכם מעמד לאורך זמן
  • שירות סבלני ואדיב
    מענה מהיר
  • אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים
  • השירות ניתן בעיקר – לתושבי המרכז והשרון

תקלות ובעיות בתפקוד הדוודים פוגע ביכולתם לחמם את המים בצנרת הביתית. לעתים הדוודים כלל אינם עובדים, ובפעמים אחרות הם אינם עובדים ביעילות הרגילה והנאותה, וכך למעשה מבזבזים חשמל יקר מבלי לתת לכם את התוצאה הרצויה.

לפרטים נוספים אודות דוד חשמל >>

דוד חשמל
דוד חשמל

תיקון דוד חשמל
דודי חשמל תקינים יכולים להתקלקל לפעמים אם בגלל בלאי ואם בגלל תקלה אחרת ויש להבדיל בין התקלות. חשוב לדעת שיש תקלות שמחייבות החלפת הדוד ויש תקלות שאפשר לתקלן במחיר סביר מבלי שתצטרכו להחליף אותו. התקלות יכולות להיות בקולטי השמש, במכל עצמו או בצנרת שמובילה את המים.

סוגי דוד חשמל
דודי מים מתחלקים לפי גודל המכל ושיטת החימום. אנחנו מכירים דודי חשמל ודודי שמש, כאשר דוד שמש הוא גם דוד חשמל ולא תמיד זה גם להפך. כך שלכל דוד יש את הבעיות שלו למרות שהם עובדים על אותו עיקרון. הדודים מתחלקים לפי גדלים – מ-80 ליטר ליחידים וזוגות ומשפחות קטנות ועד 180 ליטר שמיועדים למשפחות גדולות. הממוצע הנפוץ הוא 120 ליטר למשפחות רגילות.

בעיות נפוצות לדוד חשמל
הבעיות הנפוצות ביותר של דוד חשמל היא שהדוד לא מחמם או שיש קצר בגלל נזילה או שיש נזילה מהדוד עצמו על הגג. כדי לאבחן זאת יש לקרוא לאיש מקצוע בלבד. אם יש נזילה חייבים לבדוק מהיכן היא מגיעה ולפעמים אל תהיה ברירה אלא להחליף את הדוד עצמו משום שהנזילה נגרמת כתוצאה מחור שנוצר במכל ואי אפשר לתקנו. אם הנזילה היא מהפלאנג' שהוא גוף החשמל שמכיל גם את גוף החימום והתרמוסטט והוא עלול לנזול בגלל סיבות שונות.

דוד חשמל לא מחמם?
אם דוד החשמל לא מחמם זה עלול לקרות בגלל הצטברות אבנית על הפלאנג', מה שגורם לפעמים גם לנזילה שיכולה להיות חמורה. במקרים מסוימים אפשר להחליף את הגוף ואז אפשר להישאר עם הדוד שמחמם שוב, ולפעמים חובה להחליף את כל הדוד. כמו כן, דוד חשמל אינו מחמם גם בגלל קצר שנגרם בגלל בעיית מגעים או נזילה. כשמגלים את המקור שלה הרבה יותר ברור מהן האפשרויות שעומדות לרשותכם.

שירות אמין ומהיר
תיקון לדודי חשמל ושמש חייב להיות מהיר כדי שלא תחכו למים חמים יותר מדי, ולכן בחברת פאר מערכות אנרגיה סולאריות מבטיחים לכם שירות מהיר ויעיל. הניסיון שלנו מכסה את כל סוגי הדוודים והתקלות האפשריות והשירות ניתן במחירים הוגנים ובמקצועיות.

תיקון דוד חשמל – ולמים החמים - ברוכים הבאים

אין צורך לסבול ממקלחות קרות ומידיים קפואות בכל שטיפת כלים. עם שירותי תיקון דוד חשמל של פאר עמוס תקבלו מענה מהיר לקריאתכם, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. תוך זמן קצר נהיה אצלכם, מוכנים ומזומנים לאתר את התקלה ולהחזיר את הדוד למצבו התקין. השירות ניתן בכל אזור המרכז והשרון.

תיקון דודי שמש >>

התיקון שחוסך לכם כסף

בשל ניסיוננו רב השנים בתחום (כבר יותר מ-40 שנה), אנו מכירים את התקלות השונות על בוריין ויודעים כיצד לטפל בהן ולדאוג לתיקון דוד חשמל מהיר, יעיל ואמין. תיקון דוד חשמל חוסך לכם כסף רב על קנייה של דוד חדש, ולעתים גם נוכל להציע לכם פתרונות לייעול המערכת, כמו החלפת חממים ופתרונות לבעיות אבנית.
תיקון דוד חשמל אמין יבטיח לכם שהתקלה לא תישנה במהרה, וכך תוכלו ליהנות ממים חמים לאורך זמן בבית, ללא חשש מתקלות חוזרות ומנזילות.

אז אם במקלחת אתם שוב סובלים מקור, חשוב לזכור:
טלפון אחד לפאר עמוס הוא ההבדל בין קור לחום.

דילוג לתוכן