קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

תיקון דודי שמש

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

חברת פאר עמוס דודי שמש וחשמל מציעה שירות של תיקון דודי שמש.

התקלקל לכם הדוד ואין מים חמים? התקשרו אלינו ונוכל לטפל בבעיה.

לפעמים נוצרים מצבי חירום שקשורים לדוד השמש. למשל זרם של מים רותחים שפורץ מדוד השמש אל המרפסת או אל הסלון, או שזרם מים חמים פורץ במלוא העוצמה ממרפסת השירות הצמודה לחדר.

אם אתם גרים באזור השרון – אתם יכולים להירגע

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר עכשיו לחברת "דודי שמש פאר עמוס", אשר תשמח לספק לכם שירותי תיקון דוד שמש SOS. השירות שלנו ניתן, בשלב זה, רק לתושבי המרכז, על מנת שנוכל להגיע לכל אחד ואחד מכם במהירות האפשרית ונבצע עבורכם תיקון דוד שמש מקצועי שישיב את הסדר ואת הרוגע על כנם.

התקנת דוד שמש במרכז

תיקון דוד שמש SOS

מלבד שירות התיקונים של כל סוגי דודי השמש נשמח לספק לכם שירותים נוספים:

  • החלפת דוד שמש
  • התקנת דוד חשמל
  • החלפת קולטי שמש
  • התקנת מערכות סולאריות
  • ועוד

עזרה ראשונה – אל תעשו יותר מזה לבד!

עד הגעת הטכנאי שיספק עבורכם שירות תיקון דוד שמש – יש מספר דברים שחשוב שתעשו:

  • גשו בזריזות לשיבר הראשי ונתקו אותו. אמנם הנזילה לא תיפסק באופן מיידי אלא רק לאחר ריקון הדוד כולו, אך טוב מעט מלא כלום. אין ספק כי פעולה זו תביא להקטנת רמת הסכנה והנזק ממים רותחים אלו וגם לחיסכון במים.
  • הרחיקו ממקום הנזילה את הילדים או בעלי החיים שברשותכם, על מנת שלא ייפגעו, חלילה. כמו כן, אם יש לכם אפשרות להזיז רהיטים יקרי ערך שעלולים להינזק מהמים – עשו זאת באופן מיידי.

אנחנו מתחייבים להגיע אליכם במהרה ולטפל בבעיה עד הפרט האחרון.

איך נמנע מדוד השמש להתקלקל בשנית?

דוד שמש בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי הוא דוד שעומד בכל דרישות הבטיחות. רק עם דודי פאר תוכלו להיות בטוחים שרכשתם דוד שמש איכותי שעומד בכל התקנים.

תיקון דודי שמש - פאר עמוס
תיקון דודי שמש
תיקון דודי שמש
תיקון דודי שמש

אז מה עושים?

על מנת לוודא שאותו דוד שמש שאתם מתכוונים לרכוש הוא אכן דוד שמש בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי, היכנסו לאתר של מכון התקנים או חייגו 03-6465754 ובררו אם תו התקן שעל הדוד אכן מופיע ברשימה. אם הוא מופיע הסירו חשש מלבכם. אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בדוד איכותי העומד בכל דרישות הבטיחות.

לאחר שנתקן את הדוד ונבדוק את סיבת האירוע, נשאיר לכם הוראות הנחיה נוספות להמשך דרך בטוחה ויבשה.
פאר עמוס שירות תיקן דודי שמש לשירותכם

טבלת סיכום תיקון דודי שמש

בעיה סימנים גורם טיפול עלות משוערת טיפים למניעה
ירידה בלחץ מים חמים זרימה חלשה אבנית, תקלות בגוף חימום, נזילות הסרת אבנית, החלפת גוף חימום, תיקון נזילות 200-1,000 ש"ח ניקוי דוד שמש מאבנית באופן קבוע
מים קרים או פושרים תקלות בחימום, תקלות בתרמוסטט תקלות בגוף חימום, תקלות בחיישן טמפרטורה החלפת גוף חימום, החלפת תרמוסטט 200-800 ש"ח בדיקת טמפרטורת המים באופן קבוע
נזילות מים מהדוד סימני רטיבות, עובש נזילות בגוף הדוד, בצינורות, בברזים תיקון נזילות 200-1,500 ש"ח בדיקת דוד שמש באופן קבוע לסימני נזילות
הצטברות אבנית ירידה ביעילות החימום, רעשים חריגים מים קשים הסרת אבנית 200-500 ש"ח התקנת מרכך מים
קורוזיה פגיעה בגוף הדוד מים קשים, חלודה החלפת דוד שמש 1,500-5,000 ש"ח התקנת דוד שמש איכותי
רעשים חריגים אבנית, תקלות בגוף חימום הצטברות אבנית, תקלות במערכת החימום הסרת אבנית, תיקון תקלות 200-1,000 ש"ח ניקוי דוד שמש מאבנית באופן קבוע

*המידע המוצג כאן אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. השימוש בו נעשה על אחריותך בלבד. מומלץ להתייעץ עם גורם מוסמך לפני קבלת החלטות או ביצוע פעולות.

דילוג לתוכן