ניקוי קולטי שמש

 
דוד השמש כבר אינו מתפקד טוב כבעבר? ניקוי קולטי שמש אולי יוכל לשנות את התמונה מקצה אל קצה.

כי קולטי שמש נקיים – בניצול קרני השמש יעילים צור קשר במספר - 09-8342753.

חברת פאר עמוס דודי שמש וחשמל מציגה: שירות תחזוקה וניקוי קולטי שמש לשיפור יעילות קליטת האנרגיה הסולארית ולהארכת חיי הקולטים.
 
גם אתם מעוניינים ליהנות ממים חמים, זמינים וזולים? מחפשים דודי שמש שיעבדו במלוא תפוקתם? כאן, בחברת פאר עמוס, תוכלו למצוא את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת:

קולט שמש הוא החוליה הראשונה במערכת הסולארית שמטרתה לספק מים חמים לצריכה ביתית. לוחות גדולים אלו, המוצבים על גג הבית, הוא האמצעי אשר משמש לקליטה של אנרגיית קרני השמש, להמרה שלה לחום ולחימום המים בעזרת חום זה בטרם העברתם לאגירה במיכל דוד השמש.בשל תפקידו החשוב במערכת, חשוב לדאוג לתחזוקתו ולניקיונו של חלק זה למען שיוכל להמשיך לתפקד ביעילות ובצורה תקינה, וכדי למנוע תקלות עתידיות.
 
 

ניקוי קולטי שמש – חיצוני ופנימי

 
שנם שני סוגים של עבודות ניקוי קולטי שמש. המוכר מביניהם הוא ניקוי קולטי שמש חיצוני: ככל דבר אחר, גם על פני השטח של הקולטים מצטבר עם הזמן אבק, כמו גם לכלוך נוסף. ככל שחלקם העליון והשקוף מלוכלך ומאובק יותר, כך מתקשים קולטי השמש בביצוע קליטה יעילה של קרני האור. לפיכך, יש צורך לנגב את פני השטח העליונים של הקולטים אחת לפרק זמן של מספר חודשים – והדבר ישפר להפליא את יעילותם בחימום המים.

ניקוי קולטי שמש פנימי הינו עבודה מורכבת יותר, שמטרתה לטפל במפגע האבנית המצוי במים הזורמים בצנרת המצויה בקולטים. משקעי אבנית מצטברים עלולים ליצור סתימות בצינורות ובחיבור לדודי השמש, וכתוצאה מכך לגרום לפגיעה ביעילותם של דודי שמש ולתקלות. כדי להימנע מכך, יש לבצע ניקוי קולטי שמש פנימי, הכולל את פתיחת הלוחות ושטיפה של הצנרת הפנימית שבתוכם, כמו גם עבודות תחזוקה פנימיות נוספות. ניקוי פנימי כדאי לבצע אחת לשנתיים.

חשוב לדעת: ניקוי קולטי שמש חיצוני ניתן לבצע באופן עצמאי, במידה ויש גישה נוחה לגג. לעומת זאת, ניקוי קולטי שמש פנימי הינו עבודה תובענית ומסובכת יותר, הדורשת מקצועיות ומומחיות, ומחייבת הזמנת טכנאי דודי שמש מיומן.

ניקוי קולטי שמש תקופתי מבטיח לכם אספקה מהימנה ויעילה של מים חמים ללא תקלות. כדי להאריך את חיי הדוודים ויעילותם, הקפידו להזמין איש מקצועי לטיפול בתחזוקת הקולטים והדוודים.

למידע נוסף בנושא, צרו עמנו קשר טלפונית עוד היום: 09-834-27-53
 
 
 
 
 
תיקון דודי חשמל מקצרים