מערכות סולאריות

 
מתעניינים בהתקנה של מערכות סולאריות? או ברכישתם?

חברת דודי פאר מתמחה בייצור ובהתקנה של מערכות סולאריות איכותיות ומספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים באזור המרכז, נתניה והשרון.

על מנת להעניק ללקוחותיה את המוצרים ואת השירותים הטובים ביותר, מחזיקה החברה מפעל מתקדם.
כל שלכם נותר זה ליצור קשר - ודודי פאר כבר בדרך...
 
כל שלכם נותר זה ליצור קשר - ודודי פאר כבר בדרך...
09-8342753.
 

מערכות סולאריות - זו המקצועיות שלנו!

 
דוד השמש כבר אינו מתפקד טוב כבעבר? ניקוי קולטי שמש אולי יוכל לשנות את התמונה מקצה אל קצה.

כי קולטי שמש נקיים – בניצול קרני השמש יעילים צור קשר במספר - 09-8342753.

חברת פאר עמוס דודי שמש מציגה: שירות תחזוקה וניקוי קולטי שמש לשיפור יעילות קליטת האנרגיה הסולארית ולהארכת חיי הקולטים.
 
חברת דודי פאר עוסקת בתחום כבר למעלה מ-40 שנה.
לקוחותיה נהנים לא רק ממוצרי איכות, אלא גם מחליפת שירותים מקיפה ומקצועית, אשר מאפשרת להם להפיק את המיטב מהם, וליהנות ממים חמים ונקיים כל השנה.
 
 

מהן מערכות סולאריות, בקצרה

 
מערכות אלו הינן, בעצם, החלק ממערכת חימום המים, המופקד על הפקת האנרגיה הדרושה על מנת לחמם מים, לפי דרישה. מערכות מסוג זה מאפשרות לבעליהן ליהנות מאספקה של מים חמים, תוך ניצול אנרגיה מתחדשת, שמירה על איכות הסביבה וחיסכון בהוצאות חשמל.
 

מבנה המערכת הסולארית

 
המערכת הסולארית כוללת את קולט השמש, בו משטח מלבני עשוי מתכת וזכוכית, עליו צינור מפותל הסופג את קרני השמש ומחמם את המים. צינור זה מפותל בצפיפות על מנת להגביר את למקסימום את חשיפתו לאנרגיית השמש, וכך לרתום אותה בצורה מיטבית. חלקה השני של המערכת, במערכות לחימום מים, הוא הדוד – מיכל עשוי פלדה בו נאגרים המים המחוממים ו/או המיועדים לחימום.
 

ייצור מערכות סולאריות

 
כדי להפיק את המיטב מהמערכות עליהן להיות מיוצרות מחומרים איכותיים, בתהליכים קפדניים ביותר. לאחר ייצורן, מותקנות המערכות בדרך כלל על גגות מבנים, הן משום שבמקום זה ביכולתן להיחשף לקרינת השמש ללא הפרעה, והן משום שכך אינן מפריעות לאדם במהלך היום-יום. עם זאת, החשיפה המתמדת של מערכות סולאריות לאיתני הטבע דורשת היערכות הולמת. יש להתקינן בצורה מקצועית ומיומנת, על מנת להבטיח את תפקודן האידיאלי, כמו גם על מנת למנוע נזקים להן ולסביבה. כמו כן, יש להקפיד ולהעניק לאחזקתן באופן שוטף, לגילוי מהיר ולתיקון של כל בעיה

ובמקרה של תקלה אל דאגה - תיקון דודי שמש של פאר עמוס לרשותכם בכל עת.
 
אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה, ולהינות ממערכות סולאריות באיכות גבוהה
 
מערכות סולאריות