קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

מערכות סולאריות

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

מתעניינים בהתקנה של מערכות סולאריות? או ברכישתם?

חברת דודי פאר מתמחה בייצור ובהתקנה של מערכות סולאריות איכותיות ומספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים באזור המרכז, נתניה והשרון.
על מנת להעניק ללקוחותיה את המוצרים ואת השירותים הטובים ביותר, מחזיקה החברה מפעל מתקדם.

כל שלכם נותר זה ליצור קשר – ודודי פאר כבר בדרך…

מערכות סולאריות - זו המקצועיות שלנו!

דוד השמש כבר אינו מתפקד טוב כבעבר? ניקוי קולטי שמש אולי יוכל לשנות את התמונה מקצה אל קצה.

כי קולטי שמש נקיים – בניצול קרני השמש יעילים צור קשר במספר – 09-8342753.

חברת פאר עמוס דודי שמש מציגה: שירות תחזוקה וניקוי קולטי שמש לשיפור יעילות קליטת האנרגיה הסולארית ולהארכת חיי הקולטים.

חברת דודי פאר עוסקת בתחום כבר למעלה מ-40 שנה.
לקוחותיה נהנים לא רק ממוצרי איכות, אלא גם מחליפת שירותים מקיפה ומקצועית, אשר מאפשרת להם להפיק את המיטב מהם, וליהנות ממים חמים ונקיים כל השנה.

מהן מערכות סולאריות, בקצרה

מערכות אלו הינן, בעצם, החלק ממערכת חימום המים, המופקד על הפקת האנרגיה הדרושה על מנת לחמם מים, לפי דרישה. מערכות מסוג זה מאפשרות לבעליהן ליהנות מאספקה של מים חמים, תוך ניצול אנרגיה מתחדשת, שמירה על איכות הסביבה וחיסכון בהוצאות חשמל.

מבנה המערכת הסולארית

המערכת הסולארית כוללת את קולט השמש, בו משטח מלבני עשוי מתכת וזכוכית, עליו צינור מפותל הסופג את קרני השמש ומחמם את המים. צינור זה מפותל בצפיפות על מנת להגביר את למקסימום את חשיפתו לאנרגיית השמש, וכך לרתום אותה בצורה מיטבית. חלקה השני של המערכת, במערכות לחימום מים, הוא הדוד – מיכל עשוי פלדה בו נאגרים המים המחוממים ו/או המיועדים לחימום.

ייצור מערכות סולאריות

כדי להפיק את המיטב מהמערכות עליהן להיות מיוצרות מחומרים איכותיים, בתהליכים קפדניים ביותר. לאחר ייצורן, מותקנות המערכות בדרך כלל על גגות מבנים, הן משום שבמקום זה ביכולתן להיחשף לקרינת השמש ללא הפרעה, והן משום שכך אינן מפריעות לאדם במהלך היום-יום. עם זאת, החשיפה המתמדת של מערכות סולאריות לאיתני הטבע דורשת היערכות הולמת. יש להתקינן בצורה מקצועית ומיומנת, על מנת להבטיח את תפקודן האידיאלי, כמו גם על מנת למנוע נזקים להן ולסביבה. כמו כן, יש להקפיד ולהעניק לאחזקתן באופן שוטף, לגילוי מהיר ולתיקון של כל בעיה

ובמקרה של תקלה אל דאגה – תיקון דודי שמש של פאר עמוס לרשותכם בכל עת. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה, ולהינות ממערכות סולאריות באיכות גבוהה

פאר מערכות סולאריות

שאלות נפוצות:

מערכת אנרגיה סולארית, המכונה לעתים קרובות מערכת אנרגיה סולארית או מערכת פוטו-וולטאית סולארית (PV), לוכדת את אור השמש וממירה אותו לחשמל באמצעות פאנלים סולאריים.

פאנלים סולאריים מורכבים מתאי פוטו-וולטאיים הממירים את אור השמש לחשמל זרם ישר (DC). לאחר מכן מהפך ממיר חשמל DC לזרם חילופין (AC), המשמש להפעלת בתים ועסקים.

לשימוש באנרגיה סולארית יש מספר יתרונות, כולל חשבונות חשמל מופחתים, השפעה סביבתית נמוכה יותר, ירידה בהסתמכות על דלקים מאובנים, תמריצים כספיים פוטנציאליים והגברת עצמאות האנרגיה.

באזורים רבים, בעלי בתים יכולים להתקין פאנלים סולאריים על הגגות או הנכסים שלהם כדי לייצר חשמל משלהם. עם זאת, היתכנות תלויה בגורמים כמו מיקום, אור שמש זמין, תקנות מקומיות ומאפייני נכס.

העלות של מערכת אנרגיה סולארית משתנה בהתאם לגורמים כמו גודל המערכת, יעילות הפאנל, הוצאות ההתקנה ותמריצים פוטנציאליים. המחירים ירדו במהלך השנים ככל שהטכנולוגיה מתקדמת.

מדידת נטו היא הסדר חיוב המאפשר לבעלי מערכות סולאריות לקבל אשראי על עודפי חשמל שהם מייצרים ולהזין בחזרה לרשת. אשראי זה יכול לקזז את החשמל שהם צורכים כשהשמש לא זורחת.

רוב הפאנלים הסולאריים מגיעים עם אחריות הנעה בין 20 ל-25 שנים. למרות שיעילותם עלולה להתדרדר מעט לאורך זמן, לוחות מתוחזקים היטב יכולים להמשיך לייצר חשמל במשך כמה עשורים.

פאנלים סולאריים עדיין יכולים לייצר חשמל בימים מעוננים, אם כי ביעילות מופחתת. הם לא מייצרים חשמל בלילה, אבל כל עודף אנרגיה שנוצר במהלך היום יכול להיות מאוחסן בסוללות או לשאוב מהרשת.

זכור כי בעוד שמידע זה מספק סקירה כללית, חיוני לחקור ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום האנרגיה הסולארית כדי לקבל מידע מדויק ומותאם אישית למצב הספציפי שלך.

דילוג לתוכן