התקנת דוד חשמל

 
ליהנות ממים חמים בכל מצב – ביום שמש או גשם,בבית פרטי או בקומה ה -11 בבניין דירות נטולי דודי שמש.
מה הסוד? התקנת דוד חשמל – ולמקלחות הקרות חסל!
 
להתקנת דוד חשמל באזור השרון והמרכז, התקשרו עוד היום לחברת פאר עמוס דודי שמש וחשמל:

ישראל מוכרת בכל רחבי העולם כחלוצה וכמובילה בתחום דודי השמש, אך על אף עובדה זו, יש בה יותר דודי חשמל ולא בכדי: לא בכל מבנה ניתן להתקין מערכת סולארית שתפעל ביעילות הרצויה, מה גם שלמערכת סולארית הפועלת בעזרת אנרגיית השמש יש חולשה – היא תלויה בשמש. ביום מעונן או בבניין ללא מערכת סולארית לחימום מים, התקנת דוד חשמל היא הדרך להשגת אספקת מים חמים כשאנו זקוקים להם.

 

מה חשוב לדעת לפני התקנות של דוד חשמל?

 
 
התקנת דוד חשמל - פאר עמוס דודי שמש וחשמל
 
 
 
כדאי לבחור בחברה מקצועית, בעל ידע וניסיון בתחום, שתדע להמליץ על סוג הדוד המומלץ ועל אופן התקנת דוד החשמל – המיקום שלו, הגודל של המיכל ועוצמתו של גוף החימום המותקן בתוכו, בהתאמה לתנאי השטח ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

תרמוסטט מובנה ואיכותי יעניק לכם דוד בטוח, חסכוני ויעיל יותר – הוא יעצור את פעולת החימום עם הגעה לטמפרטורה המבוקשת גם אם שכחתם לכבות את הדוד, וכך גם ימנע אסון דמוי פיצוץ.

אין לכם סבלנות להדליק את הדוד ואזי להמתין עד לתום פעולת החימום? הזמינו התקנת דוד חשמל עם טיימר, שיאפשר לכם לכוון מראש את זמני ההפעלה. שימו לב: יש גם טיימרים המשמשים כשעוני שבת לדוד. התקנת דוד חשמל שיוצר על ידי חברה אמינה ומפורסמת בתחום היא הבטחה באשר לרמת איכותו של המוצר
 
 
 
 
התקנת דוד חשמל המתאים במדויק לצרכים שלכם, למזג האוויר במקום מגוריכם ולתנאי המבנה היא המומחיות שלנו. התקשרו ותתחילו ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה ובכל מקום!