החלפת דוד חשמל

 

פאר עמוס זה המקום להחלפת דוד חשמל

 
יש לכם דוד חשמל בבית והוא פתאום הפסיק לחמם? רוצים לחסוך בהוצאות החשמל בצורה משמעותית?

הזמינו עוד היום שירותי החלפת דוד חשמל בדוד שמש איכותי – ותוכלו ליהנות ממים חמים בחינם בכל ימות השמש בשנה!
 
חייגו עכשיו 09-8342753 והמומחים של פאר דודי שמש ישמחו לעמוד לשירותכם!
 

כשהדוד מתקלקל...

 
 
החלפת דוד חשמל
 
 
 
דוד חשמל מאפשר לכם ליהנות ממים חמים בכל ימות השנה, ללא תלות במזג האוויר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על מתג החשמל, לחכות מעט ולהיכנס למקלחת. למרות זאת, מכיוון שהפעלתו היא חשמלית בלבד, יש לו חיסרון גדול שאתם רואים כל חודשיים בחשבון החשמל שלכם: הוא צורך הרבה מאוד אנרגיה. לכן, אם הדוד התקלקל ויש לכם אפשרות, כדאי מאוד לשקול לבצע החלפת דוד חשמל בדוד שמש איכותי.
 
 
 
 

כל היתרונות של החלפת דוד חשמל

 
 
דוד חשמל - שירות החלפה
 
 
 
לא סתם החוק מחייב היום להתקין מערכת דודי שמש על כל מבנה שבונים. האקלים הארצישראלי השמשי מאפשר לרוב התושבים בארץ ליהנות ממים חמים בדרך טבעית לגמרי וללא עלות, ולכן כדאי מאוד לבחור בדרך זאת. אם בעבר רכשתם דוד חשמל משום שלא היתה לכם אפשרות להתקין על הגג דוד שמש, ואם השתנו דברים מאז (כגון הגדלת שטח הגג או פתיחת אפשרות גישה אליו), תוכלו לבצע החלפת דוד חשמל ולהתקין במקומו דוד שמש שיאפשר לכם ליהנות ממים חמים בחינם.
 
 
 
 

דוד שהוא גם וגם

 
 
החלפה של דוד חשמל
 
 
 
אם אתם חוששים שכשתתקינו דוד שמש לא תוכלו להתקלח בימים גשומים או בימים בהם השמש מסתתרת מאחורי העננים, אתם יכולים להפסיק לדאוג. החלפת דוד חשמל לדוד העושה שימוש באנרגיה סולארית לא תשאיר אתכם ללא מים חמים. זאת משום שגם בדוד שכזה ישנה אפשרות לחמם את המים באמצעות גוף חימום חשמלי, כך שבימים סגריריים אתם יכולים ללחוץ על מתג החשמל וליהנות ממים חמים. היתרון של דוד זה הוא שגם בימים קרירים יחסית המים שבדוד יהיו בטמפרטורה חמימה יותר מהמים שנמצאים בדוד חשמלי, ולכן משך החימום שלהם יהיה קצר יותר. משמעות הדבר היא, כמובן, גם פחות זמן המתנה למים החמים וגם תשלום נמוך יותר לחברת החשמל...
 
 
 
 

פאר דודי חשמל לשירותכם

 
אם אתם מעוניינים לבצע החלפת דוד חשמל ולהתקין במקומו דוד שמש איכותי שיאפשר לכם ליהנות ממים חמים בכל ימות השנה ולשלם הרבה פחות כסף – חייגו עכשיו אל המקצוענים של פאר, וקבלו שירות מקצועי ואמין – באחריות מלאה. ברשותנו מבחר גדול של דוודים בגדלים ובנפחים שונים, ונשמח לספק לכם את הדוד המתאים לצרכים האישיים שלכם.
 
החלפת דוד חשמל – עם פאר דודי שמש זה פשוט וקל!
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 09-8342753
ונשמח לעמוד לשירותכם!