קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

דוד חשמל 60 ליטר

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

דוד חשמל 60 ליטר – גלגל ההצלה לדייר הבודד ביום מעונן

דווקא באותם ימים של מזג אוויר זועף ומעונן שבהם אנחנו זקוקים במיוחד למים חמים, דוד השמש מתקשה לספק את הסחורה. למזלנו, דודי החשמל נחלצים לעזרתם ולעזרתנו, ומספקים גיבוי ראוי, המשתמש בחשמל לחימום המים בצנרת, ללא תלות במזג האוויר.

דוד חשמל 60 ליטר מבית פאר עמוס דודי שמש:

אך באיזה נפח של דוודים כדאי לבחור? דוד חשמל 60 ליטר, 80 ליטר, 200 ליטר וכן הלאה? – הכל תלוי במספר הדיירים המשתמשים בדוד, ובגובה צריכת המים שלהם.

המלצתה של חברת פאר עמוס דודי שמש לדייר היחיד: דוד חשמל 60 ליטר

בשוק קיים טווח רחב של דודי חשמל בנפחים שונים לבחירת הצרכן. הקטנים שבהם של 30 ליטר, ואילו הגדולים ביותר לרוב כ-200 ליטר. בגדול, כאשר מעוניינים בהתאמת דוודים עבור משפחה, מחשבים את הנפח הדרוש על פי צריכה ממוצעת של 30-40 ליטר לנפש. עם זאת, לצרכן יחיד אנו ממליצים על דוד חשמל 60 ליטר – נפח שאינו קטן מכדי לענות על הביקוש למים חמים, ומנגד, אינו גדול ויקר מדי.

יתרונות דוד חשמל של פאר עמוס >>

דוד חשמל 60 ליטר הוא בדיוק הגודל הנכון לדירת יחיד או לזוג המשתמש בכמות מים צנועה (אחרת, עדיף דוד חשמל 80 ליטר עבור 2 דיירים, ליתר ביטחון). נפח זה מבטיח שהדייר לא יצטרך להדליק את הדוד פעמיים באותו הערב כדי ליהנות מכמות המים הדרושה לו, אלא יוכל בשקט להיכנס גם למקלחת ארוכה ומהנה ללא חשש ביום חורף סגרירי.

ומה עם דוד שמש? >>

דוד חשמל
דוד חשמל 60 ליטר
60 ליטר דוד חשמל
דוד חשמל
דוד חשמל - שירות החלפה

הכינו גיבוי לימי החורף! להתקנת דוד חשמל 60 ליטר באזור המרכז והשרון, התקשרו או השאירו פרטים בטופס באתר

דילוג לתוכן