דוד חשמל

 
זקוק למים חמים גם בימות הגשמים? מחפש התקנת דוד חשמל באחריות? לקוח עסקי? פרטי?

חברת פאר עמוס דודי שמש לשירותך: חברת דודי פאר מנתניה מתקינה, ומספקת שירותי אחזקה ותיקון של דודי חשמל, דודי שמש, עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בכל אזור המרכז, נתניה והשרון. לחברה למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום ומוצריה נושאים אישור של מכון התקנים הישראלי.

 

 

התקנת דודי חשמל עם המובילים באזור השרון

 
דודי פאר רואה עצמה מחויבת לשביעות רצונם של לקוחותיה, ולכן עובדת עם מיטב המוצרים בתחום, לרבות שימוש במערכות מתקדמות, אשר מאפשרות חימום מהיר של מים בכל כמות, וכן עמידות יותר בפני פגעי אבנית, רטיבות, תנאי אקלים וכיו"ב.צוות החברה מביא עמו ניסיון רב, אשר מאפשר לו לסייע לכל לקוח בבחירת הדוד והמערכת המתאימה ביותר לצרכיו, כך שיוכל להפיק את המיטב מן המוצר שברשותו.
 

דוד חשמל מי יודע?

 
דוודים חשמליים הם דוודים אשר מחממים את המים באמצעות אנרגיה חשמלית, זאת בניגוד לדודי שמש, אשר מחממים מים בעזרת קולטי שמש – מערכות סולאריות אשר רותמות את אנרגיית השמש למטרה זו.בישראל השימוש בדוד שמש הוא מן הנפוצים בעולם, ובדרך כלל, מותקן דוד חשמל בשילוב עם דוד שמש, וכך זה מהווה גיבוי לזה. כאשר יש שמש, ניתן לחמם את המים הדרושים באמצעות האנרגיה הסולארית. כאשר אין מספיק שמש, ניתן להשתמש בדוד חשמל כגיבוי, וכך להוסיף ליהנות ממים חמים.האפשרות לשלב דוד חשמלי עם מערכת סולארית הינה בעלת השפעות מרחיקות לכת על צריכת האנרגיה של הבית, ידידותית יותר לסביבה, וחסכונית יותר לכיס. על כן, חשוב להתקין את שתי המערכות, ולתחזק אותן כך שתהיינה שתיהן זמינות לשימוש בעת הצורך.יוצאי דופן למקרים אלה, הם דודי חשמל אשר מותקנים בבתים ישנים, בהם יכולות להיות בעיות אשר תמנענה את האפשרות להתקין דוד שמש, וכן מגדלי מגורים ומשרדים, בהם פשוט אין מספיק שטח על הגג, כדי להציב את כל הקולטים הדרושים. במקרים אלה, יותקנו דודי חשמל בלבד.
 
נשמח לעמוד לשירותכם, להעניק ייעוץ מקצועי,
ליווי אישי ושירות מכל הלב, לכל אורך הדרך.
 
 
דוד חשמל
 
 
 
מערכת סולארית
 
 
 
פאר עמוס דודי שמש - התקנת דודי חשמל בשרון
 
 
 
 
 

הבדלי נפח של דודי חשמל

 
דודי חשמל מוצעים בנפחים שונים על מנת להתאים לאופי השימוש של הלקוח.

באופן כללי, את החישוב של צריכת מים יש לבצע על פי עיקרון של 30-40 ליטר מים חמים לאדם. זו היא הכמות הממוצעת של מים חמים הנצרכת ביום לכל אורך השנה, כולל חודשי החורף והקיץ גם יחד.

מבחינת הדודים עצמם, ניתן למצוא את הנפחים והגדלים הבאים:

  • 60 ליטר – אורך של 67 ס"מ וקוטר של 48 ס"מ
  • 80 ליטר – אורך של 85 ס"מ וקוטר של 48 ס"מ
  • 120 ליטר – בשני סוגים: אחד באורך של 79 ס"מ וקוטר של 58 ס"מ, והשני באורך של 118 ס"מ וקוטר של 48 ס"מ בלבד.
  • 150 ליטר – גם כאן ישנם שני סוגים: אחד באורך של 95 ס"מ וקוטר של 58 ס"מ והשני באורך של 141 ס"מ וקוטר של 48 ס"מ.
  • 200 ליטר – באורך של 121 ס"מ וקוטר של 58 ס"מ.
 
גדלים אלו הם הבסיס של דודי חשמל. על מנת למצוא את הדוד האופטימאלי, ניתן לבצע סינון גס הבוחן בעיקר את הנפח.

הגודל של הדוד אינו רלוונטי, כאשר הוא עומד להיות מוצב מחוץ לבית, אך במידה ומבקשים למקם אותו מעל המקלחת או בחדר השירות, כדאי לקחת את המידות מראש.

ההספק של גוף החימום בדודי חשמל מכל הסוגים הוא 2,500 וואט, ולכן הדלקה של הדוד לשעה תצליח לחמם כמות מים העומדת על מחצית מנפח הדוד.
 

המלצות לפי מספר נפשות

 
  • יחיד יכול להסתפק בדוד של 60 ליטר, לעומת בני זוג שיצטרכו 80 ליטר לפחות.
  • זוג צעיר עם תינוק יכול לברר מחירים לגבי דוד בנפח של 120 ליטר, בעוד משפחה מרובת ילדים תשתמש בדרך כלל בדוד של 150 ליטר.
  • הדוד הגדול ביותר בנפח של 200 ליטר מתאים בעיקר לבתים משותפים או בתי הארחה, ורוב הלקוחות הפרטיים אינם משתמשים בו.
 

עלויות, וטיפים חשובים לפני התקנת דוד חדש

 
טווח המחירים של דוד חדש הוא בין 700-1,500 ש"ח ללא התקנה, בכפוף לשיטות הייצור, תו התקן וכמובן הנפח.

הדוד פועל בצורה פשוטה ומבוסס על גוף חימום הממיר את האנרגיה החשמלית לחום, תרמוסטט השולט בטמפרטורה הרצויה, וצלחת עגולה בשם "פלאנג'" אשר אחראית על סגירת החלק העליון, אליה מתחברים גוף החימום והתרמוסטט. בנוסף, בכל דוד ניתן להתקין חמם מהיר, שתפקידו לזרז את זמן החימום ולחסוך בחשמל.

דוד חשמל מתאים לתושבים באזורים בהם קרינת השמש נמוכה, או למשתמשים אשר מתקלחים בשעות מאוחרות. תמיד כדאי להתקין את הדוד בעזרת מתקינים של חברה גדולה ומבוססת עם אווירה משפחתית. התייעצו עם מומחים לגבי יתרונות וחסרונות של דוד שמש מול חשמל, נצלו את המידע המופיע לפניכם, ופנו רק אל חברה בעלת ניסיון.
 
זקוקים למידע נוסף? המומחים של חברת דודי פאר ישמחו לעמוד לשירותכם.
צרו קשר עוד היום.
 
 
פעילות דוד השמש
 
 
 
התקנת דוד שמש
 
 
 
דוד שמש
 
 
 
טיפים לבחירת דוד שמש