קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

דודי שמש בהרצליה

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

גרים באיזור השרון? גם אתם יכולים להנות משירותי התקנת דודי שמש בהרצליה 

פעם התקנת דוד שמש נחשבה לסיפור גדול.
היום גם תתושבי איזור השרון  יכולים להנות משירותי התקנת דודי שמש באיזור הרצליה בקלות ובמהירות

במידה ואתם זקוקים להחלפה או לרכישת דוד שמש חדש, מתמודדים עם דוד תקול, מערכת סולארית חורקת או צורך לבצע התקנה של דוד שמש או זקוקים לכל שירות אחר בתחום הסולארי אתם מוזמנים לפנות אל "דודי פאר".

אנו נדאג לספק לכם שירות אדיב, מהיר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמינות ומקצועיות ובמחירים אטרקטיביים השווים לכל כיס.

לייעוץ והזמנת שירות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

מבין שירותי החברה ב - תיקון דודי שמש בהרצליה ועוד

 • התקנת דודים – החברה מבצעת התקנות של דודי שמש בהרצליה.
  דודי חשמל  מותקנים בהתאם לצורך הקיים בבית הלקוח. אנו מגיעים אליכם וממליצים על המוצר המתאים לשימוש שלכם בהתאם למספר הנפשות המתגוררות בדירה. לרוב נמליץ על התקנת דוד שמש.
  דוד שמש מאפשר ניצול של חום השמש בימים שטופי שמש.
  בנוסף דוד השמש יכלול גם חיבור למערכת חשמלית אשר תאפשר חימום מים באמצעות חשמל בימים קרים.
  במקרים מסוימים בהם אין אפשרות להתקין דוד שמש נבצע התקנה של דוד חשמל. ההתקנה מקצועית ואיכותית ומבטיחה לכם תקופת שימוש ממושכת ללא תקלות.

 • תיקון דודים – בכל בית זה עלול להתרחש. מדליקים את הבוילר, ומים חמים – אין.
  או לחילופין, פותחים את ברז המים בערבו של יום חמים ונעים, והמים ממאנים להתחמם.
  במקרים כאלו יש לפנות אל נותן שירות במטרה לבדוק את דוד השמש ולבצע את התיקון הנדרש על מנת לאפשר פעולה תקינה. חברתנו מציעה שירות בדיקה ותיקונים מקצועי וזמין.

  מחפשים איש שירות בתחום דודי השמש באיזור הרצליה? פנו אלינו עוד היום!

   

 • מערכת סולארית – חברת "דודי פאר" מציעה מענה מקצועי עבור הקמת מערכת סולארית. מדובר על מערכת מתקדמת אשר מאפשרת לבצע חימום יעיל של מים עבור כל הדיירים בבניין משותף בצורה אחידה. המערכת מורכבת במקצועיות יתרה ומספקת את הצורך במלואו. כמו כן במבנים מרובי קומות נתקין מערכת סולארית מאולצת אשר כוללת בין היתר גם משאבת סחרור אשר מפזרת את המים באופן אחיד. בנוסף היא מונעת הצטברות אבנית ומוכיחה את עצמה כמועילה עד מאד.

 • התקנת מערבל מים – כדי למנוע כוויות כתוצאה ממים חמים מאוד אשר יוצאים מהברז לאחר חימום חשמלי, או ביום שמש חם נתקין עבורכם מערבל מים. מדובר על תוסף חשוב אשר ידאג כי המים הזורמים בברז לא יעלו על טמפרטורה של 50 מעלות. כך לא יהיה עליכם לחשוש מכוויות ושימוש מסוכן של ילדים במים החמים.

 • מגן אבנית – האבנית היא אחד האויבים הבולטים של כל מערכת או מכשיר חשמלי בו יש נוכחות של מים. המים הקשים בישראל יוצרים משקע של אבנית אשר גורם לתקלות, סתימות וקלקולים. מגן אבנית יחסוך לכם את כל הטרדה הזו ויאפשר לכם לעשות שימוש מועיל תוך הגנה על המערכת שלכם.

 • ניקוי ותחזוקה – כל מערכת סולארית ודוד שמש בלה במהלך השימוש בו.
  הקולטים צוברים לכלוך. במצב שבו הקולט מלוכלך פעילות המערכת אינה מתבצעת בצורה אופטימלית. במקרים כאלו נכון לפנות אלינו על מנת להזמין שירות ניקוי ותחזוקה.
  השירות יחדש את הפעילות של המערכת ואפשר לכם שימוש מועיל ומשביע רצון.

מדוע לבחור בדודי פאר?

בגלל המקצועיות – מדובר על חברה מקצועית אשר מתנהלת על ידי מומחים בתחום. כלל העובדים מכירים היטב את התחום ויודעים כיצד להתאים לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר עבורו.

בגלל הניסיון – החברה רכשה המון ניסיון במהלך שנות הפעילות שלה. הלקוחות הם אלו שמרוויחים מהידע והמיומנות שהצטברו במהלך השנים הללו.

בגלל הקדמה – גם תחום דודי השמש בהרצליה מתקדם ומתפתח. אצלנו תוכלו לקבל מענה מתקדם אשר מביא לכם את החידושים האחרונים בתחום.

צילום ממבט על של דודי שמש בהרצליה ביום אביב שמשי
דילוג לתוכן