קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

אודות פאר דודי שמש וחשמל

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

התקנה ותיקון דודי שמש וחשמל

חברת דודי פאר עמוס מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים בתחומי דוד שמש וחשמל- ייצור, שיווק והתקנה של דודי שמש מובחרים ומערכות סולריות, וכן את מוצרי האיכות של המפעל. דודי פאר הינו המפעל היחיד בנתניה שמייצר דודי שמש.

המפעל נהנה מניסיון מעשי של יותר מ- 40 שנים בתחום- מאז 1972, וכל דודי השמש נושאים אישור של מכון התקנים הישראלי. אנו מספקים שירות טכנאי דודי שמש לאזור השרון והמרכז בערים: נתניה, חדרה, רעננה, כפר סבא, הרצליה, אזור המרכז וראש העין.

קצת עלינו

דודי פאר מנוהלת על ידי עמוס ושוש ראובן. צוות העובדים המיומן עובר הדרכות תקופתיות לצורך התמקצעות בציוד חדיש, בטכנולוגיות מתקדמות וליישום נוהלי בטיחות.

אנו דוגלים בשילוב בין מיומנות, ניסיון וותק שמגיעים באמצעות שנים של עבודה והתמודדות עם מגוון רחב של מקרים לבין התעדכנות מתמדת בטכנולוגיות חדישות ושילובן.

הצוות המקצועי של דודי פאר כולל טכנאי דודי שמש מומחה בהתאמת גודל הדוד וקולט השמש לצורכי הלקוח ולתנאי הדירה. התאמה מושלמת יעילה בחיסכון בכסף ללקוח, ומפחיתה את בלאי הדוד והמערכת כולה.

משירותי דודי פאר

ייצור ושיווק דודי שמש וחשמל: החברה משווקת דודי שמש במרכז, בנפחים שבין 80 ליטרים ועד 200 ליטרים ודודי חשמל בנפחים שבין 30 ליטרים ועד – 200 ליטרים. כל הדוודים שמייצרת ומשווקת החברה הם דוודים איכותיים ובטוחים שקיבלו את אישור מכון התקנים. טכנאי דודי שמש מבית דודי פאר משווק ומתקין גם אביזרים נלווים כמו שסתום ביטחון פורק לחץ, שסתום אל חוזר, מאיץ חום ועוד.

השירותים הניתנים על ידי טכנאי דודי שמש: התקנה, תיקון והחלפה של מערכות סולאריות, דודי שמש, דודי חשמל, קולטי שמש, חממי מים ועוד. עובדי החברה מיומנים בהתקנת והחלפת הדוודים או המערכות הסולאריות בכל סוג של גג, החל מגג שטוח ועד גג רעפים שההגעה והעבודה עליו מורכבת יותר. אנו יודעים להתמודד היטב עם כל סוג דוד או מערכת סולארית ונבצע תיקון או החלפה על הצד הטוב ביותר, בידי טכנאי דודי שמש מוסמך, והכל תוך מחשבה מתמדת כיצד לבצע את התהליך בצורה החסכונית ביותר עבור הלקוח מבלי לפגוע כמובן באיכות השירות.

התקנת דודי שמש באופן מרוכז

טכנאי דוד שמש – כי לניסיון ולמקצועיות אין תחליף

דוד השמש מהווה מוצר ואלמנט חיוני לניהול שגרת חיים טובה ותקינה. תקלות בדוד השמש עלולות להופיע מעת לעת בשל בלאי, נזילות, קצרים חשמליים ושחיקה. על מנת להבטיח כי אתם מקבלים מענה מקצועי לכל תקלה ובעיה ותוצאות איכותיות שיישמרו לאורך זמן רב, יש לבחור אך ורק בטכנאי דוד שמש מוסמך ומורשה.

חברת דודי פאר גאה בצוות הטכנאים והעובדים המיומן והמנוסה שלה שיבצע את המלאכה בצורה מקצועית יסודית ובהתאם לתקנים ולסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בתחום. איתנו אתם יכולים להיות שקטים, סמוכים ובטוחים כי תזכו ליהנות מדוודים באיכות הגבוהה ביותר לאורך שנים רבות ותקבלו מענה מהיר, יעיל ומקצועי לכל תקלה, בעיה ושאלה וכל זאת תוך מתן דגש על אמינות, אחריות ויחס אישי.

שירותי תחזוקה - ניקוי דוודים בידי טכנאי דודי שמש מורשה

ניקוי דוודים בידי טכנאי דודי שמש יש לבצע מדי תקופה על מנת למנוע הצטברות של אבנית. אנו מבצעים ניקיון יסודי של הדוד בכל האזורים המועדים כמו גוף החימום, קולט השמש וכל הצינורות. הניקוי נעשה הן בחלקו החיצוני של הדוד והן בחלקו הפנימי על ידי שטיפה בלחץ. אנו ממליצים לבצע ניקוי זה מדי מספר חודשים על מנת להאריך את חיי הדוד.

תיקון פיצוצים ונזילות בדוודים

  • תיקון פיצוצים ונזילות בדוודים על ידי טכנאי דוד שמש: נזילה יכולה להסתכם בתיקון פשוט אך יכולה גם לחייב את החלפת הדוד. עובדינו המקצועיים ובעלי הניסיון יודעים היטב לאבחן את סוג הבעיה ולהתאים את התיקון הטוב ביותר למצב תוך ניסיון לספק תיקון חסכוני גם אם הדבר מצריך יותר מאמץ.
  • פתרונות ייחודיים לבעיות אבנית, להארכת חיי הדוד
  • החלפה והרכבה של מחממים

אם אתם מחפשים את הכתובת לכל בעיה שתיווצר אי פעם בדוד השמש או החשמל הגעתם לכתובת הנכונה. חברת דודי פאר עוסקת בתחום מעל ארבעים שנה ומחוייבת ללקוח באופן מלא, כולל מתן אחריות על כל פעולה שהחברה מבצעת או מוצר שהיא משווקת. צרו איתנו קשר בכל בעיה או שאלה.

חברת דודי פאר מעניקה ללקוחותיה אחריות מלאה על המוצרים ועל טיב התקנה והשירות.

דילוג לתוכן