מערכת סולארית משותפת לבניין

 
נמאס לכם לחכות זמן רב עד שמגיעים המים החמים? שוקלים לייעל את אספקת המים החמים בבניין? במאמר הבא נסביר לכם בדיוק מדוע כדאי לכם לשקול להתקין מערכת סולארית מרכזית ומשותפת לבניין, מהם יתרונותיה ועוד.
 

מהי מערכת סולארית לבניין?

 
כדי להבין מהי מערכת סולארית משותפת, יש לומר כמה מילים על מערכת סולארית לא משותפת. במערכת סולארית לא משותפת המים בדודי השמש מתחממים כל אחד באופן נפרד ועצמאי, כשהמים החמים משמשים למעשה את בני הבית. לעומת זאת, במערכת משותפת ומרכזית, המים החמים אינם משמשים בפועל את דיירי הבניין, אלא מחממים את המים בדוודים הפרטיים. חשוב לציין שהמערכת בנויה כך שהמים החמים אינם "מבוזבזים" אלא מספקים חום ביעילות לכל דוד ודוד בבניין.

 

יתרונות מערכת סולארית משותפת:

 
1. מערכת סולארית משותפת משתמשת בחום המים באופן יעיל יותר ובין היתר, גם עמידה יותר ממערכת רגילה.

2. מערכת כזו מאפשרת לבני הבית ליהנות ממים חמים מהר יותר, משום שהדוד עצמו יותקן בסמוך לדירה או בתוכה.

3. מערכת כזו היא אסתטית יותר, שכן על הגג יותקנו רק קולטי שמש, כששאר חלקי המערכת כמו צינורות הובלה, דווודים וכד', יהיו נסתרים.

4. מערכת סולארית משותפת היא עמידה יחסית בפני בליה, בן היתר משום שהחלקים בה שחשופים לשמש הם מעטים יחסית.

 

נקודות שיש להתחשב בהן טרם ההתקנה

 
המסקנה העיקרית מכל מה שסיפרנו לכם עד כה היא שיש להקפיד על התקנת מערכת סולארית איכותית על ידי בעלי מקצוע מנוסים, וכן יש להקפיד על תחזוקה נכונה של המערכת לאורך זמן, כדי להבטיח את אותם יתרונות של המערכת הסולארית המשותפת.

 

צוות פאר דודי שמש לשירותכם

 
צוות החברה שלנו, פאר דודי שמש, מציע לכם מגוון שירותים בתחום הטיפול במערכות סולאריות בבניינים, החל משלב ההתקנה, דרך התחזוקה השוטפת ועד לתיקונים שונים. אנו מקפידים לעבוד עם היצרנים המובילים בתחום, כדי לספק לכם את המערכות העמידות ביותר, היעילות ביותר וגם המתקדמות ביותר בשוק.
 
אם אתם מעוניינים בהרכבה של מערכת סולארית משותפת לבניין בצורה מקצועית אתם מוזמנים לחברת דודי פאר עמוס, המומחית בהתקנת דודים ומערכות סולאריות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ומקצועיות לצד אחריות מלאה לכל המוצרים.

 
 
מערכת סולארית משותפת
 
 
 
מערכת סולארית משותפת לבניין