קבלן רשום 50 שנות ניסיון
חייגו כעת:

התקנת דוד שמש

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

התקנת דוד שמש באחריות...

מעוניינים להתקין דודי שמש איכותיים?
מעוניינים לעביר את הדוד שמש ממקום למקום?

הצוות המקצועי והמסור של דודי פאר ישמח לעמוד לשירותכם, ולספק לכם שירות של התקנת דוד שמש מקצועי, ובאחריות מלאה על כל העבודה, צרו קשר עוד היום – ותהנו משירות מושלם.

ישראל - זה המקום לדודי שמש

ישראל הינה מעצמה בתחום המערכות הסולאריות, כאשר חלק נכבד מאוד מן האוכלוסייה עושה שימוש יומיומי בדודי שמש. אף על פי שרבים נוטים לייחס זאת לעובדה כי ישראל היא מדינה שמשית ואידיאלית לשימוש באנרגיית השמש. אולם ישנו רכיב נוסף במשוואה, והוא חשוב לא פחות. הכוונה היא, כמובן, ההיבט הטכנולוגי. ישראל מובילה גם בטכנולוגיות המאפשרות לדודי שמש להיות אמצעי לחימום מים אשר מאופיין ביעילות, בזמינות, בחסכוניות ובידידותיות לסביבה.

יתרונות הלקוח בהתקנת דוד שמש

הלקוח הישראלי יכול ליהנות מ- התקנת דוד שמש איכותי ברמה הגבוהה ביותר. אף על פי שנראה כי דודי שמש נשארו כפי שהיו במהלך 30 השנים האחרונות, למעשה ידע התחום התקדמויות והתפתחויות רבות. כך, למשל, ניתן להתקין כיום דודי שמש המצוידים ברכיבים מיוחדים להגנה מפני הצטברות אבנית, כגון חמם הפלא של דודי פאר, בו נושרת האבנית לחלקו התחתון של הדוד באופן אשר מונע סתימות וצריכת חשמל מוגברת. דוגמה נוספת הוא מגן אבנית ובו אבני סילפוס אשר מסייעות אף הן להילחם באבנית, שהיא אחד מן הגורמים המהותיים ביותר לשחיקה ולתקלות בהתקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש על גג
התקנת דוד שמש
התקנת דודי שמש פאר עמוס
התקנת דודי שמש
התקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש עם טכנולוגיה מתקדמת

בזכות הטכנולוגיות המתקדמות, אין זה משנה אם מדובר בהתקנת דוד שמש ברעננה או ב – התקנת דוד שמש בנתניה, כולם יכולים ליהנות ממים חמים באיכות גבוהה. איכות המים נקבעת, בין השאר, על ידי אחוז האבנית והחלודה במים. כאשר דודי שמש מתקלקלים – נסתמים כתוצאה מאבנית או מחלידים כתוצאה מפגיעה באיטום, יכול הדבר להשפיע על איכות המים.יתרון נוסף של התקנת דוד שמש בישראל הוא פריסה נרחבת של עסקים אשר מספקים שירותים לדודים, כגון התקנת דודי שמש, אחזקת דוודים או תיקונם. לקוחות המעוניינים בדודי שמש בהרצליה או בדודי שמש בכפר סבא, כולם יכולים ליהנות משירות מקצועי, מהיר ואיכותי.

חיבות מקום ההתקנה

זהו המקום בו חשוב לציין כי אחד האמצעים החשובים ביותר לשמירה על דודי שמש ולאחזקתם, הוא להתאים את הדוד למקום בו הוא מתוכנן להיות מותקן, וכן לאופן השימוש בו ולעומס בו הוא צפוי לעמוד. כך, למשל, דוד שמש לשימוש ביתי יכול להיות קטן יותר – דבר אשר ישפיע כמובן גם על מחירו ועל המהירות בה הוא מחמם מים. לעומת זאת, התקנת דוד שמש לשימוש עסקי, במקומות בהם יש שימוש נרחב יותר במים חמים, צריך להיות גדול ומאסיבי יותר, על מנת שיוכל לספק מענה לדרישת המים המוגברת. אומנם דודי שמש גדולים יותר הם גם יקרים יותר, אך הם יכולים לעמוד בעומסים גבוהים יותר, מה שמאפשר חיסכון בהשוואה לדודים קטנים שיתקשו לספק את הסחורה ויישחקו, או בהשוואה לצורך בהפעלת דודי חשמל כדי להשלים את התפוקה אותה לא מצליח הדוד הרגיל לספק.

חשיבות התקנת דוד שמש

כדי ליהנות מכל היתרונות של דודי שמש, וכדי לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, לא די ברכישתם. יש לבצע התקנת דודי שמש בעזרת אנשי מקצוע מומחים ומיומנים אשר יבצעו את ההתקנה כמו שצריך. התקנה לא טובה של המערכת עלולה במקרה הטוב לספק תוצאות לא מספקות ובמקרה הרע עלולה להסתיים בנזק בלתי הפיך למערכת ולגג.

צרו קשר עוד היום, ותנו לשמש הישראלית לחמם לכם את המים.

דוד שמש הוא מערכת המשתמשת באור השמש לחימום מים למטרות שונות. זה בדרך כלל מורכב מקולטי שמש, מיכל אחסון ומערכת מחזור. קולטי השמש סופגים את אור השמש ומעבירים את החום למים, שנאגרים אז במיכל לשימוש מאוחר יותר.

ישנם שני סוגים עיקריים של דודי שמש: מערכות אקטיביות, המשתמשות במשאבות להזרמת מים, ומערכות פסיביות, הנשענות על הסעה טבעית להנעת מים. מערכות אקטיביות נפוצות ויעילות יותר.

השטח הנדרש תלוי בסוג וגודל המערכת שתבחרו. בדרך כלל, תצטרך מספיק מקום להתקין את קולטי השמש על הגג שלך או באזור שטוף שמש, ומקום למקם את מיכל האחסון בקרבת מקום.

בעוד שכמה חובבי עשה זאת בעצמך עשויים לנסות התקנה, מומלץ מאוד לשכור איש מקצוע להתקנת דודי שמש. התקנה נכונה מבטיחה את יעילות המערכת, בטיחותה ועמידה בחוקי הבנייה המקומיים.

שקול את צרכי המים החמים שלך, אור השמש הזמין, התקציב וסוג דוד השמש המתאים לאקלים שלך. זה גם חיוני לחפש מוצרים עם אחריות טובה ומותגים בעלי מוניטין.

כן, כמו כל מערכת אחרת, דודי שמש זקוקים לתחזוקה תקופתית. זה כולל בדיקת נזילות במערכת, הקפדה על בידוד תקין, ניקוי קולטי השמש ובדיקת תפקוד משאבות או רכיבים אחרים.

כן, אפשר לשלב דוד שמש עם המערכת הקיימת שלכם. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בדוד שמש בשילוב עם דוד רגיל או כמערכת חימום לפני שהמים נכנסים לדוד המסורתי שלך.

זכור, שאלות ודרישות ספציפיות עשויות להשתנות בהתאם למיקומך ולסוג דוד השמש שאתה מתכנן להתקין. תמיד עדיף להתייעץ עם מתקין סולארי מקצועי לייעוץ אישי והערכה יסודית של הנכס שלך.

דילוג לתוכן