החלפת דוד שמש

 

החלפת דוד שמש - וממשיכים להנות מהשמש...

 
מעוניינים להתקין דודי שמש איכותיים? חושדים כי המערכת הסולארית אינה מתפקדת כראוי?

הצוות המקצועי והמסור של דודי פאר ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה, ואף לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לתיקון דודי שמש, להחלפת דודי שמש ולכל מטרה אחרת.
 
 

קצת על דוד שמש

 
החלפת דוד שמש
 
דודי שמש הינם אמצעי מצוין לחימום מים מצד אחד, ולחיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה מאידך. דודי שמש מאפשרים לחמם מים לכל מטרה, וזאת בהתבסס על מערכת סולארית אשר רותמת את אנרגיית השמש, על מנת לחמם את המים, ולאגור את המים החמים באופן אשר יאפשר לבצע בהם שימוש גם שעות רבות לאחר שקיעת השמש.
 
 
 

כיצד מתבצעת החלפת הדוד?

 
החלפת דוד שמש
 
החלפת דוד שמש דורשת מקצועיות. כאשר אתם בוחרים באנשי מקצוע מנוסים, הם ייטיבו לבצע את החלפת הדוד בקלות רבה, במהירות וללא תקלות משמעותיות.
פאר דודי שמש וחשמל מציעים שרות מקצועי ויעיל של תיקון דודי שמש או החלפת דודי שמש, במקצועיות, באחריות וביעילות מקסימאלית.
 
 
 
 

אחת ההמצאות הגדולות של שלהי שנות השבעים הוא ללא ספק דוד השמש. או אז החלו לעשות שימוש באנרגיית השמש לצורך חימום המים בבתים. בתחילה התקבלו אלו במעט חשדנות כמו כל דבר חדש. אך עם הזמן התרגלנו כולנו לכך וכיום על כל גגות הבתים מתנוססים להם דודי השמש כאשר הם חשופים לקרני השמש ובעזרתם מתחממים המים בברזים.

אך כמו כל דבר טוב, גם בדודי השמש יש בלאי וקורה לא פעם שהם נהרסים, נשברים, מתקלקלים או חדלים מלחמם את המים מסיבות שונות.

כאן עולה השאלה מה כדאי לעשות. האם לתקן את החלקים הבעייתיים או שמא להחליף את כל המערכת של דוד השמש. זה בדיוק הנושא שאנחנו רוצים לבדוק במאמר שלפניכם.

 

מתי כדאי להחליף דוד שמש?

 
כשרוצים לבדוק האם אפשר לתקן את הדוד או שמא עדיף להזמין חדש, יש להתייחס הן למהות התקלה והן לגילו של הדוד.
אם ישנה נזילה מדוד השמש ומקור הנזילה הוא חור בדוד או אפילו רק סדק, אין למעשה דרך תיקון. הדבר היחיד היא החלפה של הדוד. בתקלות מסוגים אחרים, יש להתחשב בגילו של הדוד. אם הוא כבר מעל שמונה שנים, לא כדאי להשקיע בו כסף כי התיקון לא ממש יחזיק מעמד לאורך זמן אז גם כאן יש עדיפות להחליף את הדוד שמש.
 

 
 

האם יש אפשרות להחליף חלקים של דוד שמש?

 
החלפת דוד שמש
 
באופן עקרוני ישנה בהחלט אפשרות לתקן דוד שמש פגום ולהחליף את החלקים הבעייתיים. אך ברור שתלוי במהות הבעיה. אם הבעיה היא בפלאג' שהוא התושבת של גוף החימום, התרמוסטט והמאיץ, כאשר הבעיה על פי רוב היא הגומייה שאינה אוטמת היטב, הרי שהחלפת הפלאג' תפתור את הבעיה.
אם הבעיה היא בגוף החמום, גם כאן החלפת גוף החימום תפתור את הבעיה.
 
 
 

אורך חיים

 
החלפת דוד שמש
 
יש לזכור כי בדומה לכל מוצר ולכל מכשיר, גם לדודי שמש יש אורך חיים מסוים ומוגבל. באמצעות אחזקת דודי שמש ובאמצעות תיקון דודי שמש כל אימת שמתעורר הצורך בכך, ניתן להאריך את חייהן של מערכות סולאריות באופן משמעותי, וליהנות מהן אפילו שנים ארוכות. עם זאת, יש גם לציין כי בסופו של דבר, גם דוד השמש האיכותי ביותר יגיע למצב בו לא יהיה מנוס אלא להחליפו.
 
 
 

החלפת דוד שמש - זה שווה!

 
פאר דודי שמש החלפת דוד
 
החלפת דודי שמש, אף על פי שהיא מעורבת בטרחה ובהוצאה כספית לא מבוטלת, עדיין הינה צעד חשוב ויש לדעת מתי לבצע אותו.
נכון, כי החיסכון מכתיב כי יש לנצל מכשירים מכל סוג עד תום, ולא לרוץ למכור או להחליף כל מה שלא מביא תוצאות מיטביות. עם זאת, גם התעקשות שלא לבצע החלפת דודי שמש כאשר יש בכך צורך אינה דבר מומלץ, ואף יכול לגרום לתוצאות הפוכות מאלו המבוקשות.
 
 
 

תוצאות ההזנחה...

 
החלפת דוד שמש
 
כאשר מגיע הזמן להחליף דודי שמש, אך לא עושים זאת, המערכת הסולארית נעשית לא יעילה, ובמקום לחסוך, היא עלולה להיות אף יותר תובענית באנרגיה ויקרה. כך, למשל, במערכות המשלבות דוד שמש ודוד חשמל, כאשר דוד השמש אינו עובד כמו שצריך, אפילו בלי לשים לב יכול אדם למצוא עצמו מתבסס יותר ויותר על דוד החשמל לשם חימום המים.
כאשר הנזק הוא היקפי ורחב יותר, הוא יכול לכלול גם את הדוד החשמלי. מטבע הדברים, כאשר דוד חשמל אינו תקין, צריכת האנרגיה שלו עולה, ולמעשה, במקום לחסוך, המערכת נעשית בזבזנית.
 
 
 

החלפת דוד שמש - השקעה כדאית!

 
החלפת דוד
 
דרך נוספת בה מערכת סולרית יכולה להתגלות כיקרה היא פשוטה אך כואבת: בסופו של דבר, אם לא מבצעים החלפת דודי שמש בזמן, המערכת תקרוס, ובמצב שכזה לא נדיר כי פיצוץ בדוד שמש יגרום להצפות, לפיצוצים בצנרת ולאובדן מים, ובמקרים קיצוניים, גם לנזקים למבנה.
 
 
 
 
צרו קשר וצוות דודי פאר כבר בדרך לעוד לקוח מרוצה!
09-8342753